Hakkımızda

Hakkımızda

Sektörde 10 yıllık tecrübe ve güven

Radyoterapi sektöründeki tüm faaliyetlerinde ürün ve hizmetlerde kaliteli, uygun maliyetli ve çözüm odaklı bakış açısı, şirket yönetiminin 25 yıllık piyasa tecrübesi ve MediGroup bünyesinde 10 yılda 40’tan fazla projeden gelen şirket çalışanlarının pratikliği sayesinde.

Küresel Faaliyetler

Amacımız, Türkiye’de Radyoterapi Hizmet Sektöründe sürdürülebilir ortaklıklar kurmaktır.
Türkiye’de ve Dünya’da müşteri odaklı yaklaşımımız yardımıyla ve ayrıca müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktır.
Genel olarak bakıldığında, grup içi firmaların rol/görev paylaşımının arttığı görülmektedir.
Birbirini tamamlayan iş akışlarını hızlandırmak için simetrik bir şekilde gerçekleştirilir.

MediGroup Şirketleri

Medideal Medikal Projeler ve Çözümler A.Ş.

Radyoterapi sektöründe uzun yıllara dayanan faaliyetlerden elde edilen tecrübe ve bilgi birikimi sonucunda 2011 yılında kurulan Medideal, teknolojinin alanındaki en gelişmiş uygulamalarından biri olan ‘Lineer Hızlandırıcılar’ konusunda 20 yıllık tecrübeye sahip bir yönetim ekibi ile kurulmuştur. Türkiye ve çevre coğrafyada radyoterapi, Mekanik Tesisat, Devreye Alma, Cihaz Başlığı. Kullanıcı Eğitimi, Arıtma Planlama Sistemleri sınıf ve uygulama eğitimleri, Projelendirme, Proje Yönetimi, Proje Finansmanı, Montaj Sonrası Doktor, Fizikçi ve Teknik Servis Desteği gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

Gelir paylaşımı şeklinde hizmet verdiğimiz hastaneler, kurulu cihazlarımız ve Radyoterapi departmanını yürüttüğümüz teknik ve idari ekibimiz ile hastaların kanser tedavisine daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz.

İletişim

Medidesk Medikal Teknik Destek San.Tic.A.Ş.

Eğitimli, donanımlı ve sertifikalı Medigroup teknik kurulum servis ve bakım ekibi; Medidesk A.Ş. çatısı altında, Varian Medical Systems marka tüm cihazların başta EMEA bölgesi (Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Balkanlar, Kafkaslar) olmak üzere 2013 yılından günümüze kurulum hizmeti vermektedir.

Radyoterapi sektörü için Radyasyondan Korunan Kapı, Chiller, Elektrik Panosu ve cihazın ihtiyaç duyabileceği her türlü alt ünitenin üretimi ve tedariğine odaklanmıştır.

İletişim

Medideal Eurasia

Müşteri odaklı bir yaklaşımla Avrupa ve Çevre Ülkelerde Radyoterapi Hizmet Sektöründe sürdürülebilir ortaklıklar inşaa etmek ayrıca hizmet verilen kurumlara kaliteli ve hızlı çözümler sunabilmektedir. Genel olarak incelendiğinde, grup içi firmaların birbirini tamamladığı rol/görev paylaşımlarının, iş akışlarını hızlandıracak, simetrik bir biçimde yapıldığı görülmektedir.

İletişim

MİSYONUMUZ

Bunu Daha İyi Bir Radyoterapi Sektörü İçin Yapıyoruz

Radyoterapi sektöründe tamamlayıcı ürünlerimiz ile çözümler sunarak vazgeçilmez ortağınız olmak. Kaynakları etkin ve verimli kullanarak ülkemizin ve ulaşabildiğimiz tüm coğrafi komşularımızın projelerinin yönetimi sırasında karşılaşılan sorunlara en ekonomik ve en hızlı çözümleri üretmek, üretici ve yatırımcıları ortak projelerde buluşturmak, fırsatları sektörel kazanımlara dönüştürmek ve en son teknolojilerin her köşeye ulaşmasını sağlamak.

VİZYONUMUZ

Bunu Daha İyi Bir Radyoterapi Sektörü İçin Yapıyoruz

Müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye ve Dünyada Radyoterapi Hizmet Sektöründe sürdürülebilir ortaklıklar kurarak lider ve güvenilir bir konuma ulaşma.